Funkcjonalny, koncepcyjny projekt wnętrz

Podstawowy projekt Określający rozkład pomieszczeń i wzajemne powiązania między...

Kompleksowy projekt wnętrz klientów prywatnych i publicznych

To kompletny projekt tworzony we współpracy z Inwestorem...

Projekt wnętrz tzw. "pod klucz", mieszkanie pokazowe

Stworzony z myślą o Klientach, którzy nie chcą angażować się w wprowadzenie projektu 'w życie'...

Projekt wnętrz on-line

Z powodzeniem realizujemy projekty poprzez współpracę drogą emailową...

Dekorowanie / metamorfoza wnętrza / home staging

Propozycja projektu dla podniesienia atrakcyjności mieszkań pod wynajem...

Projekty mebli i zabudów meblowych

Zabudowy meblowe na wymiar są szczególnie cennym narzędziem opracowania...

Nadzór nad realizacją

Wizyty projektanta na miejscu realizacji projektu wnętrza, w celu przedstawienia...

Konsultacje

W ramach konsultacji służę poradą przy zakupach, wyborze dekoracji (tekstylia)...

Współpraca z wykonawcami

Dla stworzenia ciekawego i efektu finalnego na bieżąco uczestniczę w szkoleniach...

Funkcjonalny, koncepcyjny projekt wnętrz

Podstawowy projekt Określający rozkład pomieszczeń i wzajemne powiązania między nimi, przedstawiony na podstawie rzutów wnętrza a w przypadku projektu koncepcyjnego poszerzony o koncepcje kolorystyczną i uproszczone wizualizacja wskazujące na konkretny charakter wnętrza.

Kompleksowy projekt wnętrz klientów prywatnych i publicznych

To kompletny projekt tworzony we współpracy z Inwestorem począwszy od funkcji poszczególnych pomieszczeń poprzez ich wizualizację do projektów technicznych dla firm wykonawczych. Obejmuje zestawienie wyposażenia, mebli ruchomych, projekty mebli 'na wymiar' oraz elementy dekoracyjne odzwierciedlające wybieranych wspólnie z Inwestorem.

Projekt wnętrz tzw. "pod klucz", mieszkanie pokazowe

Stworzony z myślą o Klientach, którzy nie chcą angażować się w wprowadzenie projektu 'w życie'. To rozszerzona wersja projektu kompleksowego, która obejmuje zlecenie i koordynację prac ekip wykonawczych, zamówienie wyposażenia, nadzór nad transportem i dostawą, a także ostateczne dopieszczenie mieszkania - sprzątanie i dekorowanie.

Projekt wnętrz on-line

Z powodzeniem realizujemy projekty poprzez współpracę drogą emailową i telefoniczną.

Dekorowanie / metamorfoza wnętrza / home staging

Propozycja projektu dla podniesienia atrakcyjności mieszkań pod wynajem, mieszkań do sprzedaży, oraz mieszkań i przestrzeni komercyjnych wymagających odświeżenia lub dodania charakteru. Może zawierać rysunki wraz z zestawieniem elementów dekoracji, wyposażenia do zakupu, lub być połączona ze zleceniem prac firmom wykonawczym, zamówieniem wyposażenia i dekorowaniem wnętrza.

Projekty mebli i zabudów meblowych

Zabudowy meblowe na wymiar są szczególnie cennym narzędziem opracowania funkcjonalnego projektu małego wnętrza. Wykonuję projekty zabudów meblowych wraz z uproszczoną aranżacją wnętrza (zabudowy kuchenne, łazienkowe, holi, garderób). Projekty zawierają kompletne informacje do przekazania do firm wykonawczych celem wyceny i wykonania. Od lat współpracuję z kilkoma firmami meblarskimi, których usługi mogę polecić.

Nadzór nad realizacją

Wizyty projektanta na miejscu realizacji projektu wnętrza, w celu przedstawienia wykonawcom założeń projektowych oraz kontrolę jakości i zgodności wykonanych prac z projektem, pomoc przy zakupach i w opracowywaniu rozwiązań do elementów, które uległy zmianie w trakcie budowy.

Konsultacje

W ramach konsultacji służę poradą przy zakupach, wyborze dekoracji (tekstylia) i dodatków, które pomogą stworzyć spójne koncepcyjnie wnętrze w klimacie i stylu wybranym przez Klienta.

Współpraca z wykonawcami

Dla stworzenia ciekawego i efektu finalnego na bieżąco uczestniczę w szkoleniach oraz jestem w stałym kontakcie z wieloma firmami wykonawczymi, które dostarczają mi inspiracji i fachowej wiedzy.